KOLAGEN :: BIOAKTIVNÍ KOLAGEN :: KOLAGEN NA KLOUBY

 

Jednoho dne se mi dostal do ruky článek o face liftingu, který začínal těmito slovy:

Která žena by si nepřála být krásná, svůdná a sexy i v pokročilém věku. Je to určitě sen každé ženy. 

Již Kleopatra hledala způsob, jak oddálit nevyhnutelný proces stárnutí.

Článek byl o živém, bio-aktivním kolagenukterý se dokáže sloučit s lidskou bílkovinou a zpětně podporuje tvorbu vlastního kolagenu. Psáno bylo o prokazatelných účincích živého kolagenu. Protože všemu hned tak nevěřím, pochybovala jsem zpočátku nedůvěřivě. 

Ale myslela jsem si, co mi pomůžou ladné a smyslné pohyby orientálního tance, když můj obličej poznamenaly roky stresu, jízdy v autě po dálnicích na kurzy a semináře, hodiny strávené v tělocvičnách, kde se vířil tancem prach, stovky vystoupení v zakouřených sálech... Také vrstvy líčení na vystoupení poznamenaly mou pleť, a pohled do zrcadla mě děsil.
Nezbývalo mi než zamířit do kliniky plastické chirurgie. Ale vzhledem k následkům mého těžkého úrazu, by mohlo být podstoupení narkózy při liftingu obličeje pro mně nebezpečné.
Lékař na klinice mi doporučil užívat kolagenové kapsle INVITA a používat živý kolagen pod krém od firmy INVENTIA. Takže zase tu byl ten kolagen! Začala jsem se o živý, bio-aktivní kolagen informovat, a již léta s úspěchem bio-aktivní kolagen INVENTIA  a kolagenové kapsle INVITA užívám. Vynikající je i Zlatá kolagenová maska s přírodním rybím kolagenem, která mě natolik nadchla, že si ji jednou za měsíc dopřeji.  No, není to zrovna levná záležitost, ale účinek bioaktivního kolagenu je prokazatelný. Hluboké vrásky sice nezmizely, ale zjemnily se. Pokožka je napjatější a je vidět celkové zlepšení pleti.
Doporučuji, vyzkoušejte i VY živý kolagen INVENTIA nebo kolagenové kapsle INVITA , více informací najdete na www.bioaktivni.kolagen-inventia.cz kde obdržíte při nákupu ihned 10% slevu.

 

S úctou

Mila el Kral