FENG SHUI – FENG ŠUEJ

Feng Shui-harmonie,Feng Shui-zdraví. Feng Shui-prosperita. Feng Shui-úspěch, Feng Shui-odborné poradenství pro váš domov, Feng Shui-kurzy, Feng Shui-semináře, Feng Shui-Aura Soma, Feng Shui pro radostFeng shui (čteno feng šuej) dle tisíciletého starého taoistického učení se jedná o učení jak si zařídit harmonický život nejen doma ale i ve vztazích k ostatním lidem, učení jak zvýšit úspěch a prosperitu. Feng shui nám pomáhá k harmonizaci energie prostředí ve kterém žijeme a vytvořit si domov, kde se budeme cítit příjemně a rádi se domů vracet.

Časté onemocnění, nehody, neúspěch v zaměstnání, věčné zápasení s nedostatkem peněz, může zapříčinit negativní energie našeho bydlení, kterou jsme si nevědomky sami zavinili.

Správné nasměrování univerzální energie ČCHI, přirozeně proudící v našem vnitřním vesmíru a prostředí ve kterém žijeme, zharmonizováním nás samých a našeho životního prostoru, nám umožní užívat si štěstí a prosperity. Feng Shui se takto stane léčebnou terapií v životě a podnikání.

V obchodě a podnikání je po uplatnění FENG SHUI znatelný růst prosperity. Známé firmy, např. Mitsubishi, Sony, Mac Donald, Marks & Spencer v Londýně, spousta hotelů jako např. hotel Ritz a další uplatňují již dlouhá léta FENG SHUI se skvělými výsledky nejen pro rozvoj obchodu, ale i pro větší spokojenost klientů.

Po odborném poradenství FENG SHUI, a upraveném prostoru podle FENG SHUI se okamžitě  cítíte dobře a uvolněně , a nastane positivní změna k lepšímu a harmonickému životu.