FENG SHUI a ORIENTÁLNÍ TANEC

 

FENG SHUI a orientální tanec, FENG SHUI zdraví, FENG SHUI harmonie, FENG SHUI , FENG SHUI úspěch. FENG SHUI sex. FENG SHUI peníze,Feng Shui pro radost.Na otázku jak souvisí Feng Shui s orientálním bříšním tancem a jeho léčebnými účinky jsem hledala marně odpověď u různých Feng Shui škol, akademiích a universitách, které se v ČR nabízejí.

Jaké překvapení mě ale čekalo v kurzu, který vede Ing. Andrea Immanuela Gheorghe! Pani Andrejka mě nejen okamžitě dala odbornou odpověď a vysvětlení, ale bylo vidět že její vědomostí nejsou naučené z nějakých knih nebo seminářů, ale opravdu u taoistických mistrů. Konečně jsem našla lektorku, která vyučuje pravé tisíce let staré taoistické FENG SHUI a ne 50 let staré, pro byznys vytvořené Hongkongské Feng Shui, které se ve většině škol, akademiích a univerzitách v ČR vyučuje, a které může u některých klientů sice fungovat, ale u většiny jak ze zkušenosti vím přinese do života více disharmonie než účinku.

V kurzu vládne příjemná atmosféra, 25ti letá zkušenost pí. Andrejky ve výuce Feng Shui, a její přirozenost zaručují efektivní učení. Pani Andrea odborně odpoví každé účastnici její otázku,  a dokáže Feng Shui přesně a pochopitelně vysvětlit. Za mé peníze u pí. Andrejky obdržím opravdu skvělou kvalitní výuku. Každému kdo má zájem o pravé taoistické Feng Shui a zařídit si harmonický život, mohu její kurzy a semináře vřele doporučit.

 

S úctou Mila el Kral