VÝUKOVÝ SEMINÁŘ ORIENTALNÍHO TANCE

Mila el Kral

Milé ženy ,
            přijďte spojit příjemné s užitečným.
Nebojte se a odhalte půvab orientálního břišního tance. Tancovat může každá normální ženská. Věk nehraje roli, mé žákyně jsou od ..7.. do 70 let. Můžete tančit  když jste štíhlá jako laň i když jste baculatější. A že jste se dlouho nikde nehýbala? Nevadí. Pojďte to zkusit a aspoň na chvíli hodíte všední starosti za hlavu, duševně vypnete, rozhýbete většinou parádně ztuhlé tělo, posílíte ochablé zádové svalstvo . . .  
      Navíc nemusíte přemlouvat svého partnera, aby si s vámi zatancoval, když zrovna nemá náladu, nebo nějakého hledat, když jste zrovna sama.
    Určitě spolu příjemně strávíme čas a možná najdete koníčka, který vám do života přinese ovonění, radost, . . .krásné chvíle, které věnujete pouze sama sobě a ne všem ostatním doma i v práci, kteří po Vás stále něco potřebují   . . .  Přijďte sama, nebo s kamarádkou a vyzkoušejte.
     Výuku vede MILA EL KRAL její 30 let ověřenou autorizovanou Metodou orientálního tance pro zdraví. Jednotlivé prvky tance jsou rozloženy a vysvětleny způsobem, který je srozumitelný pro evropskou ženu.

Těším se na Vás

Mila el Kral

 

Kdy:  10.10.2015

Kde:    Dům dětí Brno-Vinohrady

Od:     9.00 - 11.00 hod.

Cena:  200Kč

 

FENG SHUI SEMINÁŘ

Ing.Andrea Immanuela Gheorghe

 

FENG SHUI A  ZDRAVÉ BYDLENÍ

 

Feng Shui je starodávné čínské umění vytvoření harmonického prostředí, v němž žijeme a bydlíme. Toto umění se vyvíjelo tisíce let a vždy bylo formováno potřebami své doby. Jako nejdůležitější aspekt současné doby se ukazuje vytvoření prostředí domova, které bude nejen krásné a harmonické, ale především i zdravé a podporující vitalitu a prosperitu svých obyvatel.

Seminář se proto zaměří na praktické rady, jak zlepšit naše domovy tak, aby byly pro nás zdravé a podporující a jak eliminovat nebo zmírnit negativní vlivy našeho prostředí. Část semináře bude věnovaná zodpovězení Vašich konkrétních dotazů.

Kdy:    10. 10. 2015FENG SHUI, Feng shui semináře, Taoistická astrologie, Feng shu zahrada, Feng Shui prosperita, Fengshui podnikání, Feng Shui úspěch i

Od:     11.00 - 12.30 hod

Kde:   Dům dětí Brno-Vinohrady 

Cena: 200Kč

Přihláška na seminář

Orientální tanec - Feng Shui